Organizator:

BURY Maszyny Rolnicze - Wojciech Bury

Podziel się

Maszyny firmy Bury to uznana marka od 30 lat.

 

Firma BURY Maszyny Rolnicze od ponad ćwierćwiecza zajmuje się produkcją opryskiwaczy polowych, sadowniczych oraz kompaktowych bron talerzowych. Prowadzi również sprzedaż części zamiennych do produkowanych maszyn.

Szeroka gama opcji dostępnych w ofercie firmy pozwala na skonfigurowanie idealnej maszyn o odpowiednich parametrach, dostosowanych do potrzeb gospodarstw o różnych specjalizacjach produkcji. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu, tradycji, niezawodności oraz doskonałemu wsparciu ze strony  partnerów handlowych w kraju i za granicą, firma nieustannie zdobywa i wzmacnia zaufanie Klientów.

Zespół firmy BURY Maszyny Rolnicze jest zawsze blisko użytkowników i dlatego rozumie co jest potrzebne, by spełniać ich oczekiwania. Firma poosiada nowoczesny park maszynowy (obrabiarki sterowane numerycznie, roboty spawalnicze) i przede wszystkim wysoko wykwalifikowaną kadrę co sprawia, że jej produkty wyróżnia wysoka jakość, trwałość i łatwość w obsłudze, dzięki czemu cieszą się uznaniem rolników w Polsce, ale też w całej Europie i nie tylko.

Firma BURY Maszyny Rolnicze została Partnerem pierwszej edycji Polskiego Kongresu Rolniczego, a jej właściciel, Pan Wojciech Bury, będzie uczestnikiem debaty pt. "Polscy producenci w służbie polskiego rolnika", która odbędzie się drugiego dnia Kongresu, tj. 15.01.2021.